Jaunimo lyderiai

Nuo 2017 m. Kauno Specialiosios Olimpiados klube vykdoma Jaunimo lyderių programa, kurios tikslas padėti jaunimui nuo 15 iki 22 m. labiau įsitraukti į socialinį gyvenimą, išmokti dirbti komandoje, nebijoti viešo kalbėjimo, būti išgirstiems ir pristatyti savo idėjas visuomenei.

Ši programa yra unikali tuo, kad Jaunimo lyderių programoje kartu veiklose dalyvauja asmenys turintys intelekto sutrikimą ir partneriai (be intelekto sutrikimo). Dirbdami kartu Jaunimo lyderiai didina socialinę atsakomybę ir padeda vieni kitiems suprasti jos svarbą.

Mūsų klubo patirtis yra pripažįstama Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto ir Specialiosios Olimpiados Europos Eurazijos regiono (SOEE).

Jaunimo lyderiai prisideda prie Active Youth projektų įgyvendinimo.

Mūsų Jaunimo lyderiai dalyvavo šiuose tarptautiniuose seminaruose:

2018 m.  Gintare Požereckytė ir partnerė Simona Dumbraitė dalyvavo „Special Olympics Global Youth Leadership Forum, Baku, Azerbaijan.

2020 m. Arijus Stankevičius ir partnerė Mija Vais dalyvavo „European Youth leadership summit“ ir stebėjo „Sweden Invitational Games“, Ostersund, Sweden.

42505271_708299512865693_2777344729421971456_n Jaunimo lyderiai
2018 m. Gintarė ir Simona, Special Olympics Global Youth Leadership Forum, Baku, Azerbaijan.
Mija-ir-Arijus-Svedija Jaunimo lyderiai
2020 m. Arijus ir Mija, European Youth leadership summit, Ostersund, Sweden

Mūsų klubo nariai dalyvavo ir įgyvendino šiuos SOEE projektus:

  • 2018 m. kartu su KTU licejumi vykdytas projektas Jungtinio grindų riedulio pristatymas Kauno miesto bendro lavinimo mokykloms. Projektą įgyvendino Kristupas Von Gravrock Goes ir partnerė  Eglė Sokaitė.
  • 2019 m. Jaunimo lyderių mokymai – 8 Lietuvos regionai. Projeką įgyvendino Gintarė Požereckytė ir partnerė Simona Dumbraitė.
  • 2019 – 2020 m. „Express your emotions by art“ – projektas pritaikytas karantino metu išreikšti savo emocijas, prisiminimus piešiant. Projektą įgyvendino Mantas Račinskas ir partnerė Vesta Sviderskytė.
  • 2020 m. „Stay active at home“ – fizinio aktyvumo programos karantino metu. Projektą įgyvendina Erikas Banovas ir partnerė Mija Vais.
  • 2020 m. Specialiosios olimpiados veiklų pristatymas visuomenei. Projektą įgyvendina Erikas Banovas ir Mija Vais.

Nori tapti jaunimo lyderiu?